DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Kasjer-sprzedawca, Sprzedawca działów świeżych

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPISY STANOWISK:

Kasjer-sprzedawca

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wykładanie towaru
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • budowanie i umacnianie relacji z klientami,
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Sprzedawca działu świeżego i działu tradycji

WYMAGANIA:

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, oraz atrakcyjne zatrudnienie dla studentów,
  • 20% rabatu na zakup produktów Piotr i Paweł we wszystkich supermarketach Sieci,
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość awansów wewnętrznych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • kartę Multisport (z dofinansowaniem pracodawcy).

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: m.dziurgot@piotripawel.pl

Do 31.03.2018

INFORMACJE DODATKOWE:

Piotr i Paweł” to polska firma o ugruntowanej pozycji z siedzibą w Poznaniu. Posiadamy ponad 147 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w wielu miastach Polski.

Odwiedza nas ponad 5 mln klientów miesięcznie. Cechuje nas wysoka kultura pracy w nowoczesnej organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.

Tel. 572 909 768