DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Doradca Klienta

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę
  • tworzenie ekspozycji
  • dbanie o porządek na sali sprzedaży
  • ułożenie towaru na magazynie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność do pracy również w weekendy
  • chęć do rozwoju w handlu i dzielenia się wiedzą
  • pozytywne nastawienie do ludzi oraz wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • nastawienie na realizację celów

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę – pełen etat
  • stabilność zatrudnienia i awans w ramach ścieżki rozwoju: 80% naszych menedżerów zaczynało od stanowiska Doradcy Klienta
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowanie do pakietu socjalnego (sport, medycyna)
  • premię uzależnioną od osiąganych wyników

CV prosimy składać na adres: sf-rekrutacje.kaw@euro.com.pl lub osobiście w salonie: Tychy, Armii Krajowej 1.

Do 28.02.2018 r.