DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Doradca klienta

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Doradca Klienta jest osobą:

  • odpowiedzialną za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • odpowiedzialną za profesjonalną, zgodną ze standardami obsługę Klientów,
  • dbającą o wystrój salonu i prezentację towaru zgodnie z aktualnymi wytycznymi VM (Visual Merchandisingu).

WYMAGANIA:

Poszukujemy osób:

  • samodzielnych,
  • dyspozycyjnych,
  • pracowitych,
  • zaangażowanych,
  • posiadających umiejętności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą,
  • z doświadczeniem w sprzedaży oraz obsłudze Klienta.

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia – umowę o pracę,
  • system premiowania.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: monika.heller@fidelisinvest.pl

Do 04.03.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.