DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Dekorator

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • praca z produktem zgodna ze standardami VM
  • aranżacja salonu w oparciu o wyniki sprzedaży
  • organizacja pracy własnej i zespołu w zakresie VM
  • szkolenie zespołu w obszarze VM
  • miła i profesjonalna obsługa klienta

WYMAGANIA:

Szukamy osoby, która:

  • posiadają doświadczenie w obszarze VM
  • kochają modę i znają bieżące trendy
  • potrafią planować działania swoje i innych
  • lubią kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • są otwarte na zmiany

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę (bez okresu próbnego)
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacjasinsaygemini@gmail.com lub poprzez stronę www.lppsa.com/career/oferty-sieci-sprzedazy#navbar-options

Do 10.03.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

SiNSAY to marka dla głośnych, charakternych i ekspresyjnych dziewczyn, które śmiało podążają za najnowszymi trendami. Dzięki naszym projektom SiNSAY girls mogą bawić się modą, podkreślając swoją niebanalną osobowość. Niewątpliwym atutem marki są niskie ceny, umożliwiające nastolatkom zakup wymarzonych T-shirtów, jeansów czy modnych akcesoriów. Dziewczyny SiNSAY czerpią inspiracje z Internetu; tam właśnie – na kanałach Social Media – marka koncentruje swoje aktywności marketingowe. SiNSAY współpracuje z młodymi influencerkami i modelkami, w minionym roku twarzami brandu zostały Karolina Pisarek i Aleksandra Kowalska.