top
Inwestor
Gemini Holding

Gemini Holding Sp. z o. o., to krakowska spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. W portfolio firmy znajduje się Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarte w maju 2009 r., a przebudowane w 2014 r. oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Tarnów otwarte w sierpniu 2010 r. Planowane Centrum Handlowe Gemini Park Tych dzięki szerokiej, kompleksowej ofercie handlowej i obszarze oddziaływania ok 2,5 mln osób będzie jednym z największych kompleksów handlowych na Górnym Śląsku.

Jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, za którym stoi zespół kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych pracowników, zapewniających najwyższą jakość usług. Oferują szerokie spektrum usług związanych z procesem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych.

Posiada w portfolio dwa istniejące centra handlowe. Wszystkie jej obiekty oferują wysokiej jakości nowoczesną powierzchnię handlową.

Pamięta o tym, że za każdym działaniem stoi człowiek i to on jest dla najważniejsze. Dlatego zaangażowani w działalność społeczną i ekologiczną, wspierają m.in. stowarzyszenie Siemacha, „Nasz Kasprowy” czy „Czysta Polska”.

Gemini Holding Sp. z o. o.
ul. Szczepański 8
31-011 Kraków

Więcej informacji na stronie:
www.geminiholding.com.pl