Aktualności
Najlepsze święto w roku! – Dzień Dziecka z Gemini Park Tychy
Najlepsze święto w roku! – Dzień Dziecka z Gemini Park Tychy
15 maja 2017
Przed nami jedno z najradośniejszych świąt w roku, podczas którego dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie! Koncert Ewy Farnej, spotkanie z ReZigiuszem i Rafałem Sonikiem, pierwszym Polakiem, który wygrał Rajd Dakar oraz darmowe Wesołe Miasteczko – oto, co na tegoroczny Dzień Dziecka przygotowało powstające Gemini Park Tychy. 27 i 28 maja będzie wyjątkowym weekendem, pełnym wrażeń i radości.

Na weekend pełen atrakcji zapraszają główni goście tegorocznego Dnia Dziecka:

  • Ewa Farna,
  • Niezwykle popularny youtuber ReZigiusz,
  • Czy zwycięzca Rajdu Dakar – Rafał Sonik.

Z dwoma ostatnimi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie! 

Do zabawy zagrzewać będą żywiołowe występy ciekawych wykonawców. Dla wszystkich wystąpią:

  • Niezwykle popularne na śląsku Siostry Wajs&Stonoga,
  • Bardzo lubiana przez dzieci Aida z Muchą w Mucholocie,
  • A także zespół Another Pink Floyd, który zaprezentuje najlepsze utwory kultowego zespołu,
  • Nie zabraknie również pokazów iluzjonisty, brzuchomówcy i występów artystycznych dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury nr 1 w Tychach.

Na parkingu TESCO przy ul. Towarowej 2 w Tychach, odbędą się koncerty, wyjątkowe spotkania, ale także to, z czego dzieciaki cieszą się najbardziej – darmowe wesołe miasteczko, konkursy, animacje i wspaniały pokaz sztucznych ogni.

Gemini Park zaprasza również najmłodszych uczestników na coś słodkiego – czeka 2000 darmowych porcji pysznej waty cukrowej! Rozdamy również tysiące gadżetów! Dla tych nieco starszych przygotowano stoiska na których będzie można kupić wiele smakołyków z grilla.

27 i 28 maja nie może zabraknąć Was w Tychach. Bawmy się razem i świętujmy najpiękniejszy dzień w całym roku – Dzień Dziecka, z Gemini Park Tychy!

dzien_dziecka_2017052728_plan

dzien_dziecka_2017052728_plakat