Aktualności
Lavard w Gemini Park Tychy
Lavard w Gemini Park Tychy
25 maja 2017
Do grona najemców Gemini Park Tychy dołącza kolejny brand. Swój lokal w obiekcie otworzy marka Lavard. Dzięki temu oferta modowa galerii poszerzyła się o znaną, polską firmę oferującą elegancką odzież dla mężczyzn.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu w tyskim centrum handlowym Gemini Park, ponieważ doceniamy jego świetną lokalizację, która niewątpliwie wpłynie na wysoką odwiedzalność w galerii. Jesteśmy przekonani, że nasz szeroki i atrakcyjny asortyment trafi w gusta tyszan, co w połączeniu z wysoką odwiedzalnością, przełoży się na nasze wyniki finansowe – mówi Jolanta Jasionowska Kasiak – Pełnomocnik ds. rozwoju sieci Lavard.

Lavard to ekskluzywna marka skierowana do nowoczesnych i eleganckich mężczyzn dbających o wygląd i wygodę. W salonie o powierzchni 140 mkw. firma oferować będzie szeroki wybór eleganckiej odzieży męskiej na każdą okazję, projektowanej zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Produkty marki cechuje precyzja i staranność wykonania, a także wysokiej jakości tkaniny i dodatki.