Aktualności
Gemini Park Tychy z salonem Deichmann
Gemini Park Tychy z salonem Deichmann
24 kwietnia 2017
Popularna międzynarodowa firma obuwnicza Deichmann otworzy swój salon w tyskiej galerii handlowej Gemini Park. Lokal marki zajmie ponad 500 mkw. powierzchni GLA.

– Świetna lokalizacja przy drodze krajowej łączącej Bielsko-Białą i Katowice, dobrze skomponowana oferta handlowa, której marka Deichmann będzie częścią, sprawiają, że Centrum Handlowe Gemini Park będzie oferowało kompleksowe i szybkie zakupy klientom z miasta i okolic. Otwarcie w Tychach nowego sklepu, o powierzchni ponad 500 mkw., pozwoli całym rodzinom na wygodne i przyjemne zakupy – mówi Marcin Detko, Senior Manager ds. ekspansji, Deichmann.

– Zasada „3L” czyli lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja, to dla marki Deichamann jeden z najważniejszych czynników rozwoju firmy, istotny przy podejmowaniu decyzji o otwieraniu nowych sklepów. Pojawienie się salonu Deichmann w nowoczesnym obiekcie pozwala nam oczekiwać stuprocentowego sukcesu, a klientom łatwego i szybkiego dostępu do najnowszych kolekcji i produktów naszej marki – dodaje M. Detko.

Deichmann jest wiodącą marką zarówno na niemieckim, jak i europejskim rynku obuwniczym. Oferuje duży wybór butów dla każdej grupy wiekowej i dba nie tylko o dobry stosunek ceny do jakości, ale stara się również jak najszybciej wdrażać najnowsze trendy. Oprócz tradycyjnych marek, tj.: Elefanten, Gallus czy Medicus, sklepy Deichmann oferują obuwie marek 5th Avenue, Graceland czy Victory. Kolekcję sportową uzupełniają znane marki takie jak: Adidas, Nike, Puma oraz Fila.