Aktualności
Gemini Park Tychy wzbogaca ofertę o specjalistyczne usługi. Do grona najemców powstającego centrum handlowego dołączą Akademia Metamorfozy i DiKO Fashion
Gemini Park Tychy wzbogaca ofertę o specjalistyczne usługi. Do grona najemców powstającego centrum handlowego dołączą Akademia Metamorfozy i DiKO Fashion
04 września 2017
Akademia Metamorfozy to sieć salonów fryzjersko-kosmetycznych. W tyskim Gemini Park zajmie powierzchnię 50 mkw. Z kolei marka DiKO Fashion oferująca akcesoria do stylizacji paznokci zajmie salon o powierzchni 37 mkw.

– Na rynku usług bardzo ważna jest relacja między obsługą a klientem, a działanie punktu opiera się na opinii stałych, zadowolonych klientów, którzy polecają go kolejnym osobom. Obecność w obiekcie salonu fryzjerskiego z zapleczem kreatywnych profesjonalistów i wypracowanymi standardami jest dla centrum bardzo cennym źródłem napływu kolejnych klientów i buduje emocjonalny związek nie tylko z ulubionym stylistą, ale również z samym obiektem. Jesteśmy przekonani, że wysoki poziom profesjonalizmu personelu salonu Akademia Metamorfozy zbuduje dodatkowe zaufanie naszych klientów – mówi Tomaszem Misztalewski, Dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tychy.

Oferta DiKO Fashion w tyskim Gemini Park

– Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji akcesoriów i materiałów do stylizacji paznokci. Od 10 lat rozwijamy jakość naszych produktów czerpiąc z doświadczeń najlepszych specjalistów w Polsce i na świecie. W nowo otwartym salonie znajdzie się m.in. oferta lakierów hybrydowych opartych na innowacyjnej recepturze opracowanej specjalnie przez markę DiKO we współpracy z międzynarodowym zespołem specjalistów i stylistami manicure hybrydowego. Cieszymy się, że nasze produkty będą mogły docenić klientki Gemini Park Tychy – mówi Rafał Gronowski, manager DiKO Fashion.

Przypomnijmy, grono najemców Gemini Park Tychy stworzą m.in. Piotr i Paweł, H&M, CCC, Deichmann, Smyk, RTV Euro AGD, Martes Sport, 4F, Jysk, Empik, Vistula, Wólczanka, Triumph, Lavard, Ochnik, Briju, Świat Książki, Kolporter, Swiss, Time Trend, Rossmann, KiK, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. KFC, restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, TUI, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych. Ofertę galerii poszerzą najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy.

Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel, która jest uzgadniana z architektami i biurem projektowym. W Gemini Park Tychy, na powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA, znajdzie się ok. 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Bogata oferta handlowa, rozrywkowa wraz z częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjała rodzinnym zakupom. Proces komercjalizacji obiektu wspiera niezależna firma doradcza Aspenn.